banner461
banner195

“Sizleri Örnek Alacağız”

Kapadokya Rumeli Mübadilleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

 “Sizleri Örnek Alacağız”
22 Mart 2014 Cumartesi 16:59

banner143
banner134

 “Sizleri Örnek Alacağız”

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Rumeli Mübadilleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

Kapadokya Rumeli Mübadilleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Serkan Sonradanbulan ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldıkları ziyarette Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’a dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren Kapadokya Rumeli Mübadilleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Serkan Sonradanbulan, “Biz yeni bir derneğiz. İlimizde aktif derneklerin başında gelen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini örnek alacağız. Bundan sonraki çalışmalarımızda sizler ve ilimizdeki sivil toplum kuruluşları ile birlikte işbirliği içerisinde olmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, STK’ların ilimizde işbirliği içerisinde olmasının önemine dikkat çekti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.