banner461
banner195

SMMMO Üyelerine Seminer Daveti

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı önümüzdeki günlerde Nevşehir Ticaret ve Sanayi dasının düzenleyeceği dış ticaret bilgilendirme seminerine oda üyelerinin katılması davetinde bulundu.

SMMMO Üyelerine Seminer Daveti
28 Ağustos 2014 Perşembe 18:30

banner143
banner134

 SMMMO Üyelerine Seminer Daveti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı önümüzdeki günlerde Nevşehir Ticaret ve Sanayi dasının düzenleyeceği dış ticaret bilgilendirme seminerine oda üyelerinin katılması davetinde bulundu.

Söz konusu açıklamada, “Ekonomi Bakanlığı ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri  organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirilecek seminerin 5 Eylül 2014 tarihinde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacağı, İhracat ve Dış  Ticaret  yapan üyelerimize büyük katkı sağlayacağı düşünülen seminere Ekonomi  Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü, İhracatı Geliştirme Uzman Yrd. Gözde Eroğlu ve Ekonomi Bakanlığı Anlaşmalar Genel Müdürlüğü, Şube Md.  Talat Kaya’nın yan ısıra Türk EXİMBANK  uzmanları  Müge Erkan ve Özlem Biner  konuşmacı olarak katılacak” denildi.

Konuşmacıların Hibe fonları, Dış Ticaret İlişkileri ve yeni mevzuatların yanı sıra  Markalaşma konusunda da önemli bilgiler vereceği ifade edilirken,

Seminere katılmak isteyen  Oda Üyeleri’nin 2 Eylül 2014 tarihine kadar NTSO’ya başvurmaları gerektiğini dile getirildi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.