banner461
banner195

Şoförler Odasından Eğitim

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığı ilimizdeki öğrenci servisi şoförlerine, halk otobüsleri işletmecileri ve şoförlerine yönelik eğitim toplantıları düzenlemeye devam ediyor.

 Şoförler Odasından Eğitim
02 Haziran 2014 Pazartesi 11:20

banner143
banner134

 Şoförler Odasından Eğitim

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığı ilimizdeki öğrenci servisi şoförlerine, halk otobüsleri işletmecileri ve şoförlerine yönelik eğitim toplantıları düzenlemeye devam ediyor.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ve Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının ortaklaşa çalışmasıyla Öğrenci Servisleri şoförlerine ve Halk Otobüsleri İşletmecileri ve Şoförlerine yönelik düzenlenen eğitim toplantılarında şehir içi trafiğinde uyulması gereken kuralların yanında Şoförlerin trafikte karşılaştıkları sorunlarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde de bulunuluyor.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Engin Gürbüz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Polis Memurları Mehmet Nergiz ve Bülent Şenol’un da katıldığı toplantıda Trafik Şube Müdürlüğünün denetimlerinde sık rastlanan ihlaller ve bu ihlallerin sona erdirilmesi konusunda öğrenci Servisi ve Halk Otobüsleri şoförlerinin yapmaları gerekenler de ele alındı.

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, söz konusu toplantıların son derece yararlı olduğunu dile getirirken, Öğrenci Servisleri ve Halk Otobüsleri şoförleri ile Trafik Şube Müdürlüğünün karşılıklı fikir ve önerilerinin bu toplantılarda ortaya çıktığına dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.