banner461
banner195

Sorun En Kısa Zamanda Giderilecek

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası Başkan Adayı Selim Özmen, modern Pazar yerinde ortaya çıkan ısıtma ve soğutma sıkıntısının giderilmesi için çalışmaların hızlandırıldığına dikkat çekti.

Sorun En Kısa Zamanda Giderilecek
09 Ocak 2014 Perşembe 10:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası Başkan Adayı Selim Özmen, modern Pazar yerinde ortaya çıkan ısıtma ve soğutma sıkıntısının giderilmesi için çalışmaların hızlandırıldığına dikkat çekti.


 Geçtiğimiz gün Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaretlerinin amaçlarından birinin de pazaryerinde yaşanan bu sıkıntının giderilmesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak olduğunu kaydeden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkan Vekili ve aynı zamanda başkan adayı olan Selim Özmen, “Sayın belediye başkanımızın da desteği ile Pazar yerimizde yaşanan ısıtma ve soğutma sorununun tamamen ortadan kaldırılması için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Belediyemizin bu konuda hazırladığı projeyi en kısa zamanda hayata geçirerek sorunu bertaraf etmeyi planlıyoruz. Allah’ın izniyle kısa zamanda bu sorun artık pazaryerimize gelen Vatandaşın gündeminden tamamen kaldırılacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.