banner461
banner195

Sosyal Tesislere Açılış Hazırlığı

Türkiye’nin en modern Pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde alışverişe giden Vatandaş gereksinim duyduğu sosyal tesislere çok kısa bir sonra kavuşacak.

Sosyal Tesislere Açılış Hazırlığı
03 Şubat 2015 Salı 16:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en modern Pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde alışverişe giden Vatandaş gereksinim duyduğu sosyal tesislere çok kısa bir sonra kavuşacak.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanlığının girişimleri ve Nevşehir Belediyesinin her zaman olduğu gibi destekleri ile yapılan Market, Lokanta ve Çay ocağı için son rötuşlar yapılıyor.

Oda Başkanı Selim Özmen’in bizzat takibinde gerçekleştirilen ve Pazaryerini daha sosyal bir alan haline getirecek olan tesisler için bir açılış programı düzenlenmesi de gündemde.

Pazaryerine şimdilik haftanın iki günü alışveriş yapmak için giden Vatandaşa her türlü sosyal içerikli hizmet sunmayı da planlayan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası Başkanlığının girişimleri ile yapılan sosyal tesislerin 7’den 70’e tüm Nevşehir halkına hizmet vermesi amaçlanıyor.

Yaklaşık 5 ay süren sosyal tesislerin düzenlenmesi çalışmalarının ardından bu tesislerin faaliyete geçirilmesi ile birlikte Vatandaş Türkiye’nin en modern pazaryerinde bir yandan alışveriş merkezlerindeki kolaylıklara sahip olup alışverişini yaparken, diğer yandan da isterse bu sosyal tesisler sayesinde yemeğini yiyip, çayını içip, marketten ihtiyaç duyduğu ürünlere de ikinci bir alışverişe çıkma zahmetinden kurtulup ulaşabilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muşkara - 3 yıl önce
sanki türkiyede başka pazaryeri görmüş gibi türkiyenin en modern pazaryeri tabirini kullanmak olmamış.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
tabi kavuşur niyeee ? çünkü seçimler yaklaşdıda ondan :d
Avatar
ERGEN - 3 yıl önce
eğer bu yapılan tesisler satış ahlakını düzeltecekse lafımız yok helal olsun