banner461
banner195

SRC’de Yeni Dönem

Nevşehir’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Bir-Şof Eğitim Danışmanlık Şirketi tarafından verilen SRC eğitimlerinde yeni döneme giriliyor.

SRC’de Yeni Dönem
01 Aralık 2015 Salı 13:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Bir-Şof Eğitim Danışmanlık Şirketi tarafından verilen SRC eğitimlerinde yeni döneme giriliyor.

Edinilen bilgiye göre Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yeni uygulamaya göre artık SRC belgesi eğitimi ve belgeleri Sürücünün adrese dayalı nüfus kayıt sistemine kayıtlı bulunduğu ilde verilecek.

Buna göre Nevşehir’de nüfusa kayıtlı bulunan bir Sürücü SRC belgesi alabilmek için Nevşehir’deki tek yetkili firma olan Bir-Şof firmasına SRC belgesi alabilmek için başvuruda bulunabilecek. Başka bir ilde başvuruda bulunamayacak ve belge alamayacak.

Yeni düzenleme doğrultusunda SRC eğitimlerinde artık devamlılık zorunluluğu da getiriliyor. Düzenlenecek olan SRC eğitimlerine düzenli olarak katılamayanlar eğitimden men edilecek ve belge alamayacak.

Konuyla ilgili bilgi edinmek isteyenlerin Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı bünyesinde bulunan Bir-Şof eğitim danışmanlık Şirketi yetkililerinden bilgi alabilecekleri bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.