banner461
banner195

Suç Duyurusu Kabul Görmedi

Bağımsız Türkiye Partisi il binasının önünde bulunan brandanın iki kez katlanarak görünmeyecek hale getirilmesi üzerine suç duyurusunda bulunuldu. Ancak yapılan suç duyurusu kabul görmedi.

Suç Duyurusu Kabul Görmedi
24 Haziran 2015 Çarşamba 15:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi il binasının önünde bulunan brandanın iki kez katlanarak görünmeyecek hale getirilmesi üzerine suç duyurusunda bulunuldu. Ancak yapılan suç duyurusu kabul görmedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Milletvekili adayları İkbal Şişman ve Paşa Altınsoy 18 ve 23 Mayıs 2015 tarihlerinde iki kez katlanarak görünmeyecek bir hale getirilen Partinin Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın fotoğrafının da yer aldığı brandanın bu hale getirilmesine tepki göstererek suç duyurusunda bulunmuştu. .

Söz konusu suç duyurusunu İl Emniyet Müdürlüğüne ve Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığına ulaştıran Bağımsız Türkiye Partisi Milletvekili adayları Şişman ve Altınsoy, söz konusu brandanın katlanarak görünmeyecek hale getirilmesine neden olanların gün yüzüne çıkarılmasını talep etmişlerdi. .Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.