banner461
banner195

Sulusaray-Devlet Hastanesi Bağlantı Yolunun Yapımı Sürüyor

Nevşehir Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi civarında oluşturulan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında yapımı kararlaştırılan Sulusaray-Devlet Hastanesi bağlantı yolunun yapımı devam ediyor.

Sulusaray-Devlet Hastanesi Bağlantı Yolunun Yapımı Sürüyor
14 Ağustos 2014 Perşembe 11:02

banner143
Sulusaray-Devlet Hastanesi Bağlantı Yolunun Yapımı Sürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediyesi tarafından  Devlet Hastanesi civarında oluşturulan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında yapımı kararlaştırılan Sulusaray-Devlet Hastanesi bağlantı yolunun yapımı devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi ile Nevşehir İl Özel İdaresi işbirliği ile gerçekleştirilecek bağlantı yolu yaklaşık 3 kilometre uzunluğunda duble yol olarak hizmete kazandırılacak.

Gülşehir ilçesi ile Devlet Hastanesi’ni de en kısa yoldan birbirine bağlayarak burada hizmet verecek ambulansların daha kısa süre içerisinde hastaneye ulaştırmayı hedefleyen duble yolda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yapılan çalışmalara ilişkin olarak da yetkililerden bilgiler aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Gülşehir ilçesi ile Sulusaray beldesinden Devlet Hastanesi’ne hasta ulaşımlarının daha hızlı bir şekilde sağlanması adına önemli bir çalışma olarak değerlendirdikleri yolun Nevşehir İl Özel İdaresi işbirliği ile en kısa sürede hizmete kazandırılmasının hedeflendiğini ifade etti. 

Bu arada 2000 Evler TOKİ bloklarının bulunduğu alanda da duble yol çalışmaları kapsamında bir de kavşak oluşturulacak.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yolcu - 4 yıl önce
tokiden sonra sulusaray yolu genişletilmeli.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
darısı m.akif ersoy mahallesine diyelim hastaneye bir kazadan uzak