banner461
banner195

Sulusaray Efsanesi Geri Dönüyor...!

30 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığını kazanan Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray Kasabasının Genç Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ilk iş olarak kasabanın Gençlerinin talepleri doğrultusunda Spora tam destek verdi...

Sulusaray Efsanesi Geri Dönüyor...!
16 Nisan 2014 Çarşamba 17:38

banner143
SULUSARAY GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ KURULDU
İlgili Galeriye Git
banner134

5 yıl aradan sonra Sulusaray kasabamızda Gencler tekrar takımlarına kavustular diyen Başkan Bayram Yılmaz,Biz Sulusaray Belediyesi olarak takımımıza her manada tam desteğiz.Artık Kasabamız gençliğini spora teşvik için bütün şartlar oluştu.

Zaten akıllı,zeki çevik,çalışkan olduğu kadar başarılı sportmen kasabamız gençliğimizin bu alanda da yerlerini almaları için mazeretimiz kalmadı. Un yağ şeker var helva yapacak kişide kasabamızın geçmişte efsane takımında yıllarca fedekarca daha önce formasını ıslatmış Turgay Şener kardeşimiz Sulusaray Futbol takımımızın Kulüp Başkanı olarak inşallah yeni başarılara imza atacaktır. Kendisini kutluyorum dedi.  

Sıkı durun Sulusaray Gençleri geliyor Kulüp Resmen Kuruldu...
5 yıl aradan sonra Yeniden kurulan ve Nevşehir 2.Amatör kümeden macerasına başlayacak olan Sulusaray Gençlik Spor Kulübü'nün kurucu Başkanı Turgay Şener, Yeni kulübümüzün eski takımın Küllerinden kurulduğunu ifade ederek sıkı durun Efsane yeniden dönüyor diyerek iddiasınıda ortaya koydu.

Kulüp Başkanı Şener,Kulübümüz resmi olarak kuruldu başta belediye Başkanımız Sayın Bayram YILMAZ ve tüm emeği geçen herkese şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim dedi.Şener;Sulusaraylı Gençlerimizi kahve ve internet salonlarınin köşelerinden kurtarıp onlara spor yaptırmak hedefi ile yola çıktık 15 çeşit spor faaliyeti gerçekleştireceğiz dedi.

FİB Haber.Com olarak Sulusaray spor kulübüne başarılar diliyoruz...

SULUSARAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Kulübün adı ;Nevsehir ili Sulusaray Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Renkleri: Mavi siyah ve beyaz

Kuruluş Tarihi:2014

Başkanı:Turgay Şener


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NAR'lı - 4 yıl önce
kardeş ve komşu kasabamıza tüm samimiyetimizle başarılar dileriz, "sulusarayın" her başarısında "nar" olarak bizde gurur duyacaz,, kolay gelsin,, selamlar