banner461
banner195

Sulusaray Kasabasında Kanalizasyon Sorunu Bitecek

Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray beldesinde belediye bu yıl içerisinde yapacağı yoğun çalışma ile kanalizasyonda sorunlu yerleşim alanlarını rahata kavuşturacak.

Sulusaray Kasabasında Kanalizasyon Sorunu Bitecek
09 Mart 2013 Cumartesi 14:01

banner143
banner134

 Belediye Başkanlığı görevine seçildikleri ilk günden itibaren kasabanın alt yapı sorunlarının çözüme kavuşturulmasına öncelik verdiklerini kaydeden Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, geçtiğimiz yıl1 Kilometrekanalizasyon borusu döşenmesinin ardından bu yıl da aynı çalışmanın süreceğini ve çok büyük bir oranda beldedeki kanalizasyon sorunun sona erdirileceğini kaydetti.

 

Beldenin kenar mahallelerinde genelde kanalizasyon sorunu ile karşı karşıya kaldıklarına dikkat çeken Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, yeni mahalle de 1.5 Kilometrelik kanalizasyon borusu döşeme çalışmalarının halen devam ettiğini, kısa sürede bu çalışmanın tamamlanması ile bu mahallenin de kanalizasyon konusundaki sorununun çözüme kavuşturulmuş olunacağını belirtti.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah - 5 yıl önce
nevşehir in en çalışkan başkanını kutluyorum. batık bir belediye den çalışan üreten ve proje geliştiren bir belediye başkanı seçtikleri için sulusaray halkını kutluyorum. iktidar imkanlarını israf eden belediyelere duyurulur.