banner461
banner195

Sünneti çok basite almayın

İlimizde özellikle yaz aylarında daha çok dikkat çekmeye başlayan sünnetle ilgili önemli uyarılarda bulunan Dr. Süleyman Kurt, sünnetin bir cerrahi müdahale olduğunun mutlaka bilinmesi gerektiğine değindi. 

Sünneti çok basite almayın
16 Mayıs 2018 Çarşamba 23:55

banner143
banner134

Erkek çocuğunun hayatında en önemli evrelerden biri olan sünnetin basite alınmaması gerektiğini hatırlatan Kurt, bu müdahalenin çocuğun cinsel hayatını ömür boyu etkileyecek bir öneminin bulunduğuna dikkat çekti. 
Müdahale esnasında yaşanabilecek komplikasyonların çocuğun hayatı boyunca travmalar yaşamasına neden olabileceğinin de altını çizen Dr. Süleyman Kurt, “Öncelikle sünnet kesinlikle basite alınmamalı. Zire erkek çocuğu için hayatının genelinde kendisini etkileyebilecek bir durum. Sünnet mutlaka hastane ortamında yapılmalı. Profesyonel biri tarafından yapılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Toplu sünnetleri her zaman eleştirmişimdir. Uygun ve hijyenik bir ortam sağlanamıyorsa velilerin bu türlü organizasyonlara katılmasını tavsiye etmiyorum. Çocukların psikolojik olarak bu müdahaleden etkilenmemesi için 03-06 yaş aralığında sünnet yapılmamasını öneriyoruz” dedi.

Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir'deki tek İsmi: 

Çocuklarınızın erkekliğe ilk adım atacağı o günü FİB Ajans Organizasyon olarak unutulmaz bir sünnet düğününe çeviriyoruz.

Sünnet Organizasyonları için vakit geçirdemeden bizi arayın: 0 532 627 28 74


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.