banner461
banner195

Tanrıver : “Gazilerimiz, Vatanseverliğin Sembolleridir”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, bugün özgürce yaşadığımız bu toprakların şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca ....

Tanrıver : “Gazilerimiz, Vatanseverliğin Sembolleridir”
17 Eylül 2016 Cumartesi 13:33

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, bugün özgürce yaşadığımız bu toprakların şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca mücadeleleri sonrasında vatan haline geldiğini belirtti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Tanrıver, gazilerimizin bölünmez bütünlüğümüzün en büyük pay sahipleri olduğunu dile getirerek, mesajında şunları ifade etti: “Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne yönelik saldırılarda ailesini ve geleceğini hiç düşünmeden canını hiçe sayarak cepheden cepheye koşan gazilerimiz , yaşayan değerlerimizin başında gelmektedir. Gazilerimiz ülkemizin medar-ı iftiharları olmanın yanı sıra, vatanseverlikte ve kahramanlıkta hiç tartışmasız yaşayan en büyük örneklerdir. Gazilerimiz, cephelerimizin geçilmez surları olmuş, bin yıldır bu toprakların bölünmez bütünlüğünde büyük pay sahipleridir. Türk milletinin övünç kaynağı olan gazilerimiz aynı zamanda tarihimizin de aynası olmuşlardır. Aziz milletimizin ve ülkemizin, bugün bir ülkenin boyunduruğu altında olmaksızın bağımsız bir şekilde tarih sahnesinde yer alması, aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin eseridir. Bugün, üzerinde özgürce yaşadığımız bu topraklar, maddi bedeller ödenerek değil, şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca mücadeleleri sayesinde vatanlaşmıştır. Vatanseverliğin ve kahramanlığın sembolleri olan gazilerimize sahip çıkmak bizler için bir en önemli görevlerden birisidir. Bu duygu ve düşünceler içerisinde, gazilerimizin 19 Eylül Gaziler gününü kutluyor, tüm gazilerimize hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.