banner461
banner195

Tanrıver : Kazada ölen vatandaşlarımızın acısını paylaşıyorum

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir- Acıgöl yolunda meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan öğretmenler için taziye ve baş bağlığı mesajı yayınladı.

Tanrıver : Kazada ölen vatandaşlarımızın acısını paylaşıyorum
27 Kasım 2014 Perşembe 11:02

banner143
banner134
 AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER; “KAZADA ÖLEN VATANDAŞLARIMIZIN ACISINI PAYLAŞIYORUM”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir- Acıgöl yolunda meydana gelen elim trafik kazasında  hayatını kaybeden ve yaralanan öğretmenler için taziye ve baş bağlığı mesajı yayınladı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir- Acıgöl yolunda bu sabah saatlerinde yaşanan elim kazadan büyük bir üzüntü duyduğunu mesajında dile getirerek , kazada hayatını kaybeden araç sürücüsü ile öğretmenlere Allah’ tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken, yakınlarına da sabır temennisinde bulundu.

Tanrıver mesajında şunları dile getirdi ; “Öğretmen ve öğrencileri taşıyan servis aracıyla yolcu otobüsünün kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden  araç sürücüsü başta olmak üzere, öğretmenlerimize  Allah'tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar, yakınlarına da sabır diliyoruz. Bu acıların bir daha yaşanmaması ortak bir dileğimizdir. Yaralı  öğretmen kardeşlerimizin de biran önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.”  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.