banner461

Tanrıver'in Odası çiçek bahçesine döndü

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde atanan ve makam koltuğuna oturan Av.Mehmet Ali Tanrıver'in odası adeta çiçek bahçesine döndü.

banner503
Tanrıver'in Odası çiçek bahçesine döndü
27 Haziran 2014 Cuma 18:45

banner143
banner134

Av.Kazım Sunar'ın istifası sonrası Geçtiğimiz günlerde Başbakanlıkta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşüp görevlendirme yazısını alan ve il başkanlığı koltuğuna oturan Nevşehir AK Partinin yeni İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver in makamı yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor.


AK Parti Nevşehir İl Başkanı olması nedeniyle "hayırlı olsun" çiçekleri ile il başkanlığı odası ve koridorları boylu boyunca dolan Mehmet Ali Tanrıver'in, bir yandan da hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye başladı.


AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen çeşitli firma ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini IHH’ya bağışlayacağını söyledi.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (IHH) yöneticileri tarafından Nevşehir AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver’in bağışladığı çiçekler daha sonra satılarak, elde edilecek gelirler IHH’ya gönderilecek.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
. - 6 yıl önce
tek kelime ile fevkalade....
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 6 yıl önce
her başkan gelirken çiçek yollar bizim akpliler ama sonra dedi kokudu ve korku başlar sonra bir bakmışın ki o başkanda gitmişşşş...
Avatar
sefa ayar - 6 yıl önce
yağ kuyruğu desene sen ona fikretim