banner461
banner195

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasına Başvurular 02 Ekim’de Tamamlanıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nın, Deniz Bank desteğiyle düzenlediği "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması" başladı.​​​

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasına Başvurular 02 Ekim’de Tamamlanıyor
29 Eylül 2015 Salı 11:37

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nın, Deniz Bank desteğiyle düzenlediği "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması" başladı.​​​

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması", 2015 yılının FAO tarafından "Uluslararası Toprak Yılı" ilan edilmesiyle teması "Toprak" olarak belirlenmiş Tematik kategorinin yanı sıra Genel, Çiftçi, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları ile DenizBank Çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor.

Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek.

Yarışmaya başvurular 02 Ekim 2015 tarihinde sona erecek. Yarışma sonuçları 16 Kasım 2015 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacak. Yarışmada dereceye giren eserlere toplam 36 bin TL tutarında Deniz Bank hediye çeki ödül olarak verilecek. Kazananlara ödülleri düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

Katılım şartları ve başvuru formu için ​ www.tariminsan.com ​adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.