banner461
banner195

Taşınma Şubat Ya da Mart Ayında

Aile ve Sosyal Hizmetler il müdürlüğünün 2000 Evler beğendik mağazası yanına, tapu kadastro müdürlüklerinin eski tarım il müdürlüğü binasına taşınmalarıyla devam eden hükümet konağından kaçışta sıra Ticaret İl Müdürlüğünde.

Taşınma Şubat Ya da Mart Ayında
02 Ocak 2014 Perşembe 10:27

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Sosyal Hizmetler il müdürlüğünün 2000 Evler beğendik mağazası yanına, tapu kadastro müdürlüklerinin eski tarım il müdürlüğü binasına taşınmalarıyla devam eden hükümet konağından kaçışta sıra Ticaret İl Müdürlüğünde.

Hükümet konağının en üst katında üç odalı bir mekanda hizmet veren Ticaret il müdürlüğü önümüzdeki günlerde şehir merkezindeki Göreme Ofisin ikinci katında hizmet vermeye başlayacak.

Şehir merkezinde il müdürlüğünün daha geniş ve ulaşılabilir bir mekanda hizmet verebilmesi için uzun arayışlar içerisinde olan Ticaret il müdürlüğü en son Göreme ofiste karar kıldı. Kiralık bir alanda hizmet vermeye başlayacak olan ticaret il müdürlüğünün önümüzdeki günlerde yeni yerine taşınacağı ve burada hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.

il müdürü Tuncer Başbozkurt’un yeni mekanın seçilmesinde vatandaşa daha yakın ilişkiler kurulması açısından bu seçimde bulunduğu bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mali - 4 yıl önce
devlet kurumlarının kiralık işyerlerine taşınması hiç uygun değil