banner461
banner195

Tatil ve Kültür Turizmi Birleşecek

Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de Nisan ayı sonunda başlayacak olan Kapadokya – Antalya uçak seferleri Tatil - Kültür Turizmini birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercihine sunacak.

Tatil ve Kültür Turizmi Birleşecek
17 Ocak 2014 Cuma 22:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de Nisan ayı sonunda başlayacak olan Kapadokya – Antalya uçak seferleri Tatil - Kültür Turizmini birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercihine sunacak.

30 Nisan 2014 tarihinde başlayacak Anadolu Jet'in Nevşehir Kapadokya – Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak.

Yalnızca Nevşehir için değil, KayseriKırşehirAksaray ve Niğde'deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın beş günü gerçekleşecek.

Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan Anadolu Jet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, artık Anadolu Jet ile birbirine çok daha yakın olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
S.V.B - 4 yıl önce
milletvekilleri, tso ve borsa başkanları koltuklarında boş boş oturmaya devam etsinler. bu şehri düşünen birkaç kişi her şeye rağmen çalışmaya devam ediyor...