banner461
banner195

Tatlarin Kasabasına Yön Levhaları Dikildi

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin’de, Belediye tarafından kasaba girişleri ile cadde ve sokak girişlerine isimlerinin yer aldığı levhalar takıldı.

Tatlarin Kasabasına Yön Levhaları Dikildi
11 Kasım 2014 Salı 11:37

banner143
Tatlarin Kasabasına Levhalar Dikildi
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında Genç Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman ile birlikte güzel şeyler olmaya devam ediyor...

Tatlarin’de, Belediye tarafından kasaba girişleri ile cadde ve sokak girişlerine isimlerinin yer aldığı levhalar takıldı.Yeni takılan levhalar kasaba girişine ayrı bir hava estirdi.

Belediye ekipleri tarafından mahalle, cadde ve sokaklara yerleştirilen bilgi levhalarının, vatandaşlara adres bulmada kolaylık sağlayacağını belirten Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, “Beldemizde yıllardır eksikliği hissedilen mahalle, cadde ve sokakları gösteren isimli levhalar belirlenen noktalarda yerleştirilmeye başladı.Böylelikle Beldemizde büyük bir eksiklik giderilmiş oldu. Dışarıdan gelen misafirlerimizin gidecekleri adresleri rahat bulabilmeleri, için yolların kesiştiği, bölündüğü noktalara yön levhaları konuldu. Dikilen yön levhaları Kasabamız tanıtımı için hayırlı olsun dedi.
 Ne yapıyorsak saygıdeğer halkımızın rahatı için yapıyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetciler - 4 yıl önce
Bu yapilanlar sadece kasabada yasayanlari oyalamaya ve onlarin gozunu boyamak amacli yapilan ufak isler baskan. Daha güzel ve kalici projeler uretki sen gittiginde bile bunuda Ferhat baskan yaptirmisti desinler iyi dusun gecici olma kalici ol
Avatar
Hasan Hüseyin - 4 yıl önce @Gurbetciler
çok haklısınız gurbetçiler...
Avatar
Hasan Hüseyin - 4 yıl önce
bu tabela çok büyük olmuş kasabamıza gelen araçlar tabelaya çarpabilir birde uyarı tabelası asın
Avatar
Osman torun - 4 yıl önce
Hayırlı olsun daha iyi işler bekliyoruz