banner461
banner195

Tefriş Yapılıyor

Nevşehir Belediyesi'nin tahsis ettiği yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı planlanan Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasının inşaatında sona yaklaşılıyor.

Tefriş Yapılıyor
13 Ekim 2014 Pazartesi 17:16

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi'nin tahsis ettiği yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı planlanan Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasının inşaatında sona yaklaşılıyor.

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ihalesi gerçekleştirilen TÜİK Bölge Müdürlüğü hizmet binası, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi yanında, yaklaşık 10 bin metrekarelik alan üzerinde yapılıyor.

İnşaat çalışmalarının tamamlandığı Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasında dış cephe mantolaması da tamamlandı. İç Terfiş çalışmalarına geçildi.  

Maliyeti 10 Milyon TL’yi bulacak olan ve en kısa sürede hizmete sokulması planlanan yeni hizmet binasının tamamlanması ile TÜİK Bölge Müdürlüğünün bir takım zorlamalarla başka çevre büyük illere kaydırılmasının da büyük ölçüde önüne geçilmiş olunacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevban - 4 yıl önce
En güzel hali bitmis hali olacak. ilk yağmurda çatısi akar 2 yıla kalmaz sivalari dökülür.sonra tadilat üstüne tadilat heyy türkiyem hey
Avatar
İSMAİL - 4 yıl önce
arka taraftaki̇ yağmur oluklarini hangi̇ mi̇mar çi̇zmi̇ş hangi̇ mühendi̇s yapmiş ki̇m de bunlara para vermi̇ş hayret tam bi̇r at si̇nek kombi̇nasyonu ordan geçerken bi̇ bakmanizi ri̇ca edi̇yorum.
Avatar
5 YILSONRA KÜÇÜK - 4 yıl önce
5 yil sonra küçük geli̇r kültür merkezi̇ gi̇bi̇ yeni̇si̇ni̇ yapalim derler.devleti̇n mali deni̇z yaaa
Avatar
nevşehir sevdalısı - 4 yıl önce
çok iyi tşk ederim.koskoca camii kebirin önünü kapattınız,hiç utanmadınız,zaten geçmişte caminin önüne bina yapanların hiç biri onmadı,darısı kurşunlu caminin önüne ruhsat verenlere