banner461
banner195

Temel Atma Seneye Kaldı

Nevşehir’de Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına kavuşturulması çalışmasında son aşamaya gelindi. Ancak, gerek hava koşulları gerekse yıl sonuna gelinmesi gibi nedenlerle yeni hizmet binasının temelinin 2014 baharına kaldığı gözleniyor.

Temel Atma Seneye Kaldı
16 Aralık 2013 Pazartesi 10:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına kavuşturulması çalışmasında son aşamaya gelindi. Ancak, gerek hava koşulları gerekse yıl sonuna gelinmesi gibi nedenlerle yeni hizmet binasının temelinin 2014 baharına kaldığı gözleniyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün eski SSK binasında bulunması, vatandaşların buraya ulaşmada ciddi sıkıntılar çekmesi ve il müdürlüğünün daha modern ve ferah bir mekana kavuşturulması isteği nedeniyle eski Bağ-Kur binasının yerine çok katlı bir hizmet binası inşa etmeyi planlayan SGK İl Müdürlüğünün eski binanın yerine yapılacak yeni hizmet binası için projelendirme çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiği bildirildi.

2014 Yatırım programında hayata geçirilecek olan yeni Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü binasının 2015 yılının ilk aylarında tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hz. ömer - 4 yıl önce
hz. ömer sgk hastanesine ve hizmet binasına yapılan harcamaları allah indinde o müdürlere soracak