banner461
banner195

Teşekkürler Nevşehir...! Ve Nevşehir Uçağına Sahip Çıktı

Türk Hava Yollarından edindiğimiz bilgi ve verilere göre "Nevşehir halkı uçağına sahip çıktı”....

Teşekkürler Nevşehir...! Ve Nevşehir Uçağına Sahip Çıktı
24 Nisan 2014 Perşembe 13:45

banner143
banner134
Bu ay sonundan itibaren Nevşehir – Antalya arası uçak seferlerinin başlatılması ve İstanbul – Nevşehir arası tarifeli uçak seferlerinin sayısının da artırılması ile Kapadokya bölgesinde ciddi bir turist hareketliliğinin yaşanabileceği öngörülüyor.


21 Mayıs ta başlayacak Nevşehir - Antalya uçak seferlerine sahip çıkan Nevşehir halkına özellikle Turizmcilere Dinler Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yakup Dinler Beye teşekkür ediyoruz.

Türk Hava Yollarından edindiğimiz bilgi ve verilere göre
 ;21 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak olan Nevşehir-Antalya seferlerinde gidiş ve dönüşler için daha şimdiden her uçakta 100 koltuk satın alındığı ifade edildi.


Öte yandan 
Türk Hava Yollarından edindiğimiz bilgilere göre Nevşehir-İstanbul Seferlerinde de hiç bir sıkıntı olmadığı gayet iyi işlediği bu konuda herşeyin yolunda olduğu belirtildi. Nevşehir Kapadokya Havalimanında Nevşehir- İstanbul uçuşları ve Nevşehir-Antalya seferlerindeki yoğunluk ve ilgi için memnuniyet verici bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Bilindiği üzere Nevşehir-İstanbul seferleri günlük 3 uçuşa çıkartılmış olmasına rağmen gelen talepler gayet sevindirici olarak yorumlanıyor.

FİB Haber Merkezi olarak ilk kez duyurduğumuz Nevşehir-Antalya uçak seferlerine sahip çıkalım haberimiz  kamu oyunda büyük takdir topladı.

Gazetecilik adına yüzde yüz takdir edilecek Gerek Kapadokya bölgemize gerekse bir haber şehre ivme kazandıracak örnek bir destek hareketi ile bu bağlamda FİB Haber Merkezinede  teşekkür ediyoruz denildi.
Bizlerde FİB Haber Merkezi olarak,
 sivil toplum kuruluşları,turizmciler ve Odalarımız tarafından Nevşehir - Antalya uçak seferlerine sahip çıkılmasından dolayı tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyoruz.Yine Nevşehir Milletvekilleri, Belediye Başkanı Ünver, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası,Nevşehir Ticaret Borsası ve en önemlisi Türk Hava Yolları Nevşehir Şube Müdürü Osman Taha Küçük'e katkı destek ve yoğun uğraşları için teşekkürü bir borç biliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir50 - 4 yıl önce
umarız en kısa zamanda izmire de seferler başlar..
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
İzmir e uçabilsek THY ile anneme çabucak ulaşabilsem
Avatar
Gülşehir li. - 4 yıl önce
Yurtdışı seferleri neden yok
Almanya..
Avatar
:)) - 4 yıl önce
nevşehir ticaret odası ve borsası bu işin neresindeki teşekkür ediiyor..?
Avatar
Oguzun arkadasi - 4 yıl önce
Umariz kisa zamana züriche'de sefer baslar
Avatar
Yasin gurlek - 4 yıl önce
Thy yetkilileri
Size
Sesleniyom hollandadan birakin nevsehire kayseriye bile direk ucusunuz neden yok millet kan agliyo ozel sirketlerden yaz sezonu basladi
Adam basi hollandadan kayseriye 600 yuro diyolar okdar ucak var bu fiyat ve direk
Seferleriniz yok bosami okadar reklaminiz bu ise bir
El atin fiyatda ve direk
Seferler yapin kayseri veyahutda nevsehire uyuyan ilgililere duyudulur
Avatar
Memleket Sevdalısı - 4 yıl önce
adamlar aylar önce tanıtım ve lansmanını yaptılar kimse o konudan bahsetmiyor tüm turizimciler oradaydı aylar önce zaten o 100 koltuk satın alınmış yeni bir durum değilki siz yeni duymuşunuz sanırım
Avatar
huseyin kizilkaya - 4 yıl önce
artik bizim icin otobus bitmistir paris istanbul istanbul nevsehir ondan sonra varis gore kasabasi