banner461
banner195

Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş 23 Nisan Kutlama Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş 23 Nisan Kutlama Mesajı
21 Nisan 2014 Pazartesi 16:44

banner143
banner134

TİCARET BORSASI BAŞKANI İBRAHİM SALAŞ 23 NİSAN BAYRAM KUTLAMA MESAJI

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, millet egemenliğinin resmen hayata geçirildiği gündür. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmesi, onun bu ülkenin geleceği olan çocuklara verdiği önemin bir ifadesidir. Çocuklarımızın; yarının gençleri ve büyükleri olarak, milletimizin güven ve desteği ile her zaman başarılı olacaklarına yürekten inanıyoruz. Onların her konuda kendilerini geliştirmeleri, bilgiye, öğrenmeye, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak en büyük toplumsal sorumluluğumuzdur.

Gençlerimize ve çocuklarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Çocuklarımıza daha güzel, daha mutlu ve vatandaşı olmaktan her zaman gurur duyacakları bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz. Çocuklarımızın da bu emanete sahip çıkarak, daha ileri ve daha yükseğe taşıyacaklarından hiç kuşkumuz yoktur.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 94. yılını ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, bu özel günü bizlere armağan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha minnetle, şükranla anıyoruz” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.