banner461
banner195

Ticaret İl Müdürlüğü Göreme Ofis’te Hizmet Verecek

Geçtiğimiz yıllarda Nevşehir Valilik bünyesinde bir arada bulunan kurumlar dağılmaya devam ediyor. Hükümet konağının en üst katında üç odalı bir mekanda hizmet veren Ticaret il müdürlüğü 17 Şubat 2014 tarihi itibariyle şehir merkezindeki Göreme Ofisin ikinci katında ki yeni hizmet vermeye başlayacak.

Ticaret İl Müdürlüğü Göreme Ofis’te Hizmet Verecek
14 Şubat 2014 Cuma 14:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz yıllarda Valilik bünyesinde bir arada bulunan kurumlar dağılmaya devam ediyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler il müdürlüğünün 2000 Evler beğendik mağazası yanına, tapu kadastro müdürlüklerinin eski tarım il müdürlüğü binasına taşınmalarıyla devam eden hükümet konağından kaçışta sıra Ticaret İl Müdürlüğünde.

Hükümet konağının en üst katında üç odalı bir mekanda hizmet veren Ticaret il müdürlüğü 17 Şubat 2014 tarihi itibariyle şehir merkezindeki Göreme Ofisin ikinci katında ki yenihizmet vermeye başlayacak.

Şehir merkezinde il müdürlüğünün daha geniş ve ulaşılabilir bir mekanda hizmet verebilmesi için uzun arayışlar içerisinde olan Ticaret il müdürlüğü en son Göreme ofiste karar kıldı. Kiralık bir alanda hizmet vermeye başlayacak olan ticaret il müdürlüğünün17 Şubat 2014 tarihi itibariyle yeni yerine taşınacağı ve burada hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.

İl müdürü Tuncer Başbozkurt’un yeni mekanın seçilmesinde vatandaşa daha yakın ilişkiler kurulması açısından bu seçimde bulunduğu bildiriliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.