banner461

TİM, Büyükelçiler İle Kapadokya'da Buluştu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), çok sayıda yabancı ülke büyükelçisini Kapadokya'da ağırladı.

banner503
TİM, Büyükelçiler İle Kapadokya'da Buluştu
15 Ekim 2018 Pazartesi 12:56

banner143
banner134

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ev sahipliğinde 5. Büyükelçiler Kapadokya Buluşması 2. gününde konukları onuruna  Nevşehir Crowne Plaza’da Gala yemeği düzenledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen ve 49 ülkenin büyükelçisinin katıldığı yemeğe, Nevşehir Valisi İlhami  Aktaş, TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve  AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Dışişleri Bakan Yardımcısı Avrupa Birliği Başkanı Faruk Kaymakçı, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar,  Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası  Mehmet Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’da katıldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin dış ticareti canlandırmak ve 2023 yılı için 500 Milyar Dolar ihracat hedefine ulaşmak için hayata geçirdiği en önemli tanıtım etkinliklerinden biri olan Büyükelçiler Buluşmasının 5.sinin gerçekleştirildiği Nevşehir’de bulunan konuklar, Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik merkezlerini de ziyaret  ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.