banner421
banner461
banner195

TOÇBİRSEN'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Memur-sen Konfederasyonuna bağlı TOÇ-BİRSEN Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Şube Başkanı Recep Eroğlu, Şube Başkanı Vekili Murat İkizoğlu ve Şube Başkanı Yardımcısı Ali İhsan Erdemli Nevşehir gündemin adresi FİB Haber.Com a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TOÇBİRSEN'den Hayırlı Olsun Ziyareti

banner143
banner134
Memur-sen Konfederasyonuna bağlı TOÇ-BİRSEN  Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Şube Başkanı Recep Eroğlu, Şube Başkanı Vekili Murat İkizoğlu ve Şube Başkanı Yardımcısı Ali İhsan Erdemli Nevşehir gündemin adresi FİB Haber.Com a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Memur-sen Konfederasyonuna bağlı TOÇ-BİR-SEN yönetimi Nevşehirle ilgili bütün haberleri öğrendiğimiz İnternet Haberciliğin güçlü sesi FİB Haber'in yeni yerinin ve yeni yayın hayatının hayırlar getirmesini diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren www.fibhaber.com Sahipleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da, misafirlerine teşekkür ederek çalışmalarından başarılar diledi.


TOÇ-BİRSEN Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Recep Eroğlu, www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında; Milli , manevi ve insani ; değerlerimizden ilham alarak üyelerimizin , memurlarımızın çalışanlarımız şeref , hak ve menfaatler doğrultusunda Nevşehir 39. şube başkanlığı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz . Şube başkanlığımızın faaliyet alanına Niğde Nevşehir ve Aksaray ili girmektedir . Nevşehirde ‘ de Orman İşletme Müdürü , Orman – Su İşleri Şube Müdürlüğü , TKDK Nevşehir İl Kordinaatları ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde çalışanlarımızı temsil etmekteyiz . Bu çalışmalarımız kapsamında kamu kurum ve kuruluşları , sivil toplum örgütleri ve basın kuruluşları ile görüşmelerimizi yaparak üyelerimizin ve memurlarımızın menfaatleri noktasındaki hassasiyetlerimizi bildirerek görüş alış-verişlerinde bulunuyoruz  dedi.

 

 
 Recep EROĞLU : Şube Başkanı

 Murat İKİZOĞLU : Şube Başkanı Vekili

Ali İhsan ERDEMLİ : Şube Başkanı Yard.

 

    TOÇ – BİRSEN

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.