banner461
banner195

TOKİ 2+1 konutlarda sözleşme imzalamak için ek süre verildi

TOKİ Ürgüp'teki 2+1 konutlarda sözleşme imzalamak için ek süre verildi

TOKİ 2+1 konutlarda sözleşme imzalamak için ek süre verildi
10 Nisan 2015 Cuma 17:26

banner143
banner134

 Başbakanlık toplu konut idaresi ve Ürgüp Belediyesi tarafından Ürgüp’te yöresel mimari ile modern mimarinin en güzel örneği olarak inşaa edilen 923 konuttan 676 tanesini 2+1 dairelerin oluşturduğu ve sözleşme takviminde çeşitli sebeplerle sözleşmesini imzalayamayan 30 kişinin bulunması ve hak sahiplerinin Ürgüp Belediyesinden yoğun olarak ek süre talebi üzerine sadece 2+1 konutlar için ek sözleşme imzalama süresi verildi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığından yapılan açıklamada Ziraat Bankası ile Toplu Konut İdaresine gelen talepler doğrultusunda Nevşehir İli Ürgüp İlçesinde yapılan 923 konuttan 676 tanesini oluşturan 2+1 konutlar için zamanında sözleşme imzalamayan hak sahipleri için 20-24 nisan tarihleri arasında ek süre verilmiştir, bu tarihten sonra herhangi bir süre uzatma talebine olumlu cevap verilemeyecektir.

30 hak sahibi 20 Nisan ile 24 nisan 2015 tarihleri arasında Ziraat Bankası Ürgüp Şubesinden kurada adına çıkan dairesi için sözleşmesini imzalayabilir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kazıklanan vatandaş - 3 yıl önce
sürekli parası artarsa vatandaş ödeyemez tabiki bu kez üç vekili zor görürler
Avatar
duyarlı - 3 yıl önce
Nasıl kafalara sahipsiz artık verilen o kadar hizmetleri görmezden geliyorsunuz.Tabii ak partiden önce ruyanızda görüyordunuz.
Avatar
hahaha - 3 yıl önce
Her şeçim öncesi ürgüp'ün toki reklamını izlemekten uyandık be ya
Avatar
aaa - 3 yıl önce
Silah zoruyla mi aldin