banner461
banner195

TOKİ Nevşehir'de küçük sanayi sitesi kuruyor

Nevşehir’de yapımı planlanan Küçük Sanayi Sitesi’nden işyeri sahibi olmak isteyen esnaflar için talep toplanmasına başlandı.

TOKİ Nevşehir'de küçük sanayi sitesi kuruyor
28 Mart 2018 Çarşamba 16:28

banner143
banner134

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Nevşehir sanayisinin daha modern bir görünümüne kazandırılması amacıyla yeni modern bir Sanayi Sitesi yapılacak.

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir Valiliği, TOKİ, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (NESOB) arasında imzalanan protokol kapsamında,   Nevşehir - Aksaray Çevre Yolu üzerinde Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 394 işyerinden oluşan ilk etabı için çalışmalar tamamlandı. TOKİ tarafından 112-157 ve 209 metrekarelik alanlar üzerinde 3 ayrı tipte yaptırılacak Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 1. etabındaki işyerleri için hak sahibi olmak isteyen esnaflar, konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri bağlı bulundukları esnaf odaları ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanlığı’ndan alabilecekler.

Nevşehir Sanayi Sitesi projesinden yararlanmak isteyen esnaflar için talep toplama çalışmalarının 4 Mayıs 2018 Cuma günü sona ereceği belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.