banner461
banner195

Topaç Köyünde Yüzler Gülüyor...

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde Ramazan bayramına artık sayılı günler kala hazırlıklar köy muhtarlığı koordünatörlüğünde devam ediyor...

Topaç Köyünde Yüzler Gülüyor...
25 Temmuz 2014 Cuma 13:13

banner143
banner134

 Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyü muhtarı Yüksel Toprakçı,köyümüz meydanını temizleyerek Bayrama hazırlık çalışmalarımızı yürütüyoruz.Özellikle Mübarek Ramazan bayramı dolayısıyla sılai rahim yapmak ve bayram için köyüne gelecek yüzlerce gurbetçi köylü hemşehrilerimiz çevre ve insan sağlığı için tertemiz bir köy bulacaklar. 

Teşekkürler Başkan ERTAŞ' a ...!

Topaç Köyümüz Meydanını Yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle Acıgöl Belediyemiz imkanları doğrultusunda baştan aşağı yıkayıp temizlettirerek bizleri mest eden Acıgöl Belediyemiz Başkanı sayın Ercan Ertaş a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi...

Köy muhtarı Yüksel Toprakçı ;
Nevşehir imizin Acıgöl ümüzün nadide yerlerinden biridir TOPAÇ KÖYÜ köy meydanı Namı diğer HARIMORTA .Bu sıcak Ramazan günlerinin serinliği ile her bir köşesinde üçer beşer arkadaş muhabbeti ile Yarene sırdaştır HARIMORTA. Can sıkıntısına moral bozukluğuna hasta ilacı gibidir HARIMORTA.

İşte bu sebepten dolayıdır ki NEVŞEHİRİMİZİN şirin ilçesi ACIGÖLÜMÜZÜN Belediye Başkanı Sayın ERCAN ERTAŞ başkanım bu akşam halkımızla beraber Harımortamızda sohbet muhabbet köylünün sorunları hatır ve gönlünü almaya aynı zamanda Köy Meydanını Yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle Belediyemiz imkanları doğrultusunda baştan aşağı yıkayıp temizlettirerek bizleri mest etti.Kendisi bizlerin arasına karışarak bizler gibi, bizlerle olup ne o siyasi kimliğinden Nede büyük mütevaziliği ve beyefendi kişiliği ile Başkanlık makamı sıfatından eser yoktu.Başkanımız Sayın ERCAN ERTAŞ bizle biz oldu. İlçemizden kalkıp bizleri ziyaret edip onure etti Köyümüz Meydanını(HARIMORTA) yı temizlettirerek bayrama hazır hale getirdi.Bizlerde Köyümüz ve köylümüz adına Kendisine Teşekkürü borç bilir böyle hizmet ehli temiz idarecileri ALLAH(cc)başımızdan eksik etmesin der saygılar sunarız.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.