banner461
banner195

Toprak Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Panel Düzenlendi

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi işbirliği ile Toprak Bayramı Bayramı Etkinlikleri Kapsamında, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi konferans salonunda PANEL düzenlendi.

Toprak Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Panel Düzenlendi
10 Haziran 2014 Salı 18:14

banner143
banner134

 Panele, Vali Yardımcısı Hasan KAYHAN, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail BEKCİ, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik Mimarık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nesimi AKTAŞ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, TÜİK Bölge Müdürü Üzeyir KARAKUŞ, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Hasan Basri BABAYİĞİT, Süt Üreticileri Birlik Başkanı Mehmet TURHAN, Nevşehir Ziraat Odası Temsilcileri, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri, Teknik Personeller, Çiftçiler ve Davetliler katıldı.

Panel Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden Doç.Dr. Halil İbrahim OĞUZ başkanlığında, Kayseri Erciyes Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Adem GÜNEŞ' in ve Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Mühendis Hüsnü BAŞ' ın katkılarıyla gerçekleştirildi.

Panalistler, Toprağın oluşumu, toprağın canlılar için önemini, toprak yapısının korunması, etkin toprak kullanımı hakkında bilgiler vererek, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini bildirdiler.

Program soru ve cevapların ardından sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.