banner461
banner195

Trafik Karmaşasına Kim, Nasıl Çare Olacak?

Nevşehir İl Merkezinde yaşanan trafik karmaşası her geçen gün içerisinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Trafik Karmaşasına Kim, Nasıl Çare Olacak?
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde yaşanan trafik karmaşası her geçen gün içerisinden çıkılmaz bir hal alıyor.

İl merkezinin en işlek alanı olarak göze çarpan Ziraat bankası ve civarında yaşanan trafik karmaşasında yol kenarına gelişi güzel park etmiş araçları, zaten dar olan yol kenarlarına park etmiş ve gün boyunca orada kalan otomobilleri görmek mümkün.
Otopark sorununun günden güne büyüdüğü il merkezinde önümüzdeki yıl sonuna kadar tamamlanması ve hizmete girmesi beklenen yeni alışveriş merkezi ve belediye binasının alt bölümünde inşa edilecek olan park alanının da tam çare olamayacağı gözleniyor.
Araç sayısının da her geçen yıl daha da arttığı Nevşehir’de il merkezinde özellikle yol kenarlarına yapılan araç parklarının gerek yaya, gerekse araç trafiğini ciddi oranda sıkıntıya soktuğu ise büyük bir gerçek.
İl Emniyet Müdürlüğü trafik şube müdürlüğü ekiplerinin denetimlerine karşın araç sürücüleri fırsat bulduklarında şehir içi yolcu taşıyan otobüslerin durak alanlarına bile gelişi güzel park yapmaktan geri kalmıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
başka biryerde yoktur - 5 yıl önce
türkiyenin hiç bir ilinde hükümet konagının ve şelalenin önünden geçen 40 tonluk tırları göremezsiniz buna bir çare bulun başkanım
Avatar
dogru - 5 yıl önce @başka biryerde yoktur
dogru söylüyorsunuz bizim koç gibi başkanımız var onuda halleder