banner461
banner195

TÜGVA Etkinliklerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği, Osmanlıca kursu eğitimlerine başlıyor.

TÜGVA  Etkinliklerine Bir Yenisini Daha Ekledi
08 Kasım 2017 Çarşamba 10:55

banner143
banner134
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği, Osmanlıca kursu eğitimlerine başlıyor.

TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda hafta sonu katılmak isteyen gençlere Osmanlıca Eğitimleri düzenlenecek.

TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği binasında verilecek eğitimlerde, geleceğin teminatı gençlerin eğitim hayatlarını destekleyecek, ahlaki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak etkinliklerinin devamlı hale geleceği bildirildi.

TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialtı, yaptığı açıklamada,  etkinliklerine bir yenisi daha eklediklerini belirterek, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençler yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Osmanlıca eğitimlerine her yaştan gencin katılabileceğine dikkat çeken Ellialtı, “Türkiye Gençlik Vakfı olarak öğrencilerimizin hafta sonu tatillerinde okul yorgunluklarını çeşitli aktivite ve oyunlarla atacakları, arkadaş bağlarını kuvvetlendirecekleri, eğlenirken de kendilerini ahlaki ve manevi olarak geliştirmeyi ihmal etmeyecekleri programlarımıza hayırlısıyla başladık. Öğrencilerimizin zihinsel, fiziksel ve ahlaki gelişimlerine bir nebze de olsa katkıda bulunarak, eğlendirirken aynı zamanda öğrenmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu minvalde hedefimiz bölgemizde ulaşılmadık genç bırakmamak ve daha fazla gönüllere ulaşmaktır. Tertiplediğimiz Osmanlıca eğitimlerimiz hafta sonu İl Temsilciliği binamızda yapılacaktır. Tüm Nevşehirli öğrenci kardeşlerimizi bekliyoruz” dedi.
Kurs İçin İletişim: 0554 220 152 20 44


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.