banner461
banner195

Turgut Özal'ın ölüm yıldönümü mesajı

ANAP'tan Eski Nevşehir Milletvekili Ali Babaoğlu'nun oğlu ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Turgut Özal'ın ölüm yıldönümü mesajı
17 Nisan 2014 Perşembe 12:07

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu mesajında " Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir" ifadelerine yer verdi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle; "Değerli devlet adamı.Anavatan Partisi Kurucusu  8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal bürokrat, başbakan ve cumhurbaşkanı olarak, değerli hizmetlerde bulunmuş,örnek kişiliğiyle milletimizin takdirini kazanmıştır. Türkiye’nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir. Milletimizin gönlünde mutena ve müstesna bir yer edinen Özal, inanıyorum ki, her zaman değerli hizmetleriyle anılacak, hayırla yad edilecektir. Bu düşüncelerle, vefatının 21. yıldönümünde 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, seni minnetle ve hasretle anıyoruz ruhun şaad mekanin cennet olsun..... seni unutmadık unutmacağız...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet ercan - 4 yıl önce
ruhun şaad olsun mekanın cennet olsun buyuk devlet adamı
Avatar
ŞABAN EROĞLU ACIGÖL İLÇESİ - 4 yıl önce
büyük devlet adamı sn turgut özal ı rahmetle ve saygıyla anıyorum..ruhun şad olsun
Avatar
İMDAT DÖNMEZ - 4 yıl önce
seni unutmadık unutmayacağız büyük devlet adamı ruhun şad olsun
Avatar
adnan taşpınar - 4 yıl önce
büyk devlet adamı sn turgut özalı saygıyla anıyorum