banner461
banner195

Türk Eğitim Sen eğitim öğretim yılına çikolatalı başlangıç yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyaret etti.Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in eğitim öğretim yılını kutlayan...

Türk Eğitim Sen eğitim öğretim yılına çikolatalı başlangıç yaptı
20 Eylül 2016 Salı 11:05

banner143
banner134
Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyaret etti.
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in eğitim öğretim yılını kutlayan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, kendi elleriyle Demir’e çikolata ikram ettikten sonra eğitim öğretim sezonundan beklentilerini ve hedeflerini anlattı.
Ziyaretten ve çikolata ikramından duyduğu memnuniyetten ötürü Türk Eğitim-Sen heyetine teşekkür eden Murat Demir, "Nevşehir okullarında, öğrencilerimizde başarıya odaklı bir sezonun geçmesi adına elimizden gelen gayretin fazlasını göstereceğimizden Nevşehir halkı müsterih olsun. FETÖ konusundaki açığa alınmalar ile ilgili tüm çalışmalarımız titizlilikle sürdürülmektedir. Eğitimci arkadaşlarımız sabırlı olsun, onların öğrencileriyle buluşmaları bizim de en büyük temennimizdir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.