banner461
banner195

Türk Eğitim Sen’den MHP İl Başkanı İlhan KAYA’ya Ziyaret

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube yönetimi Başkan Tayfur URGENÇ, Başkan Yardımcısı Memiş BÜLBÜL ve Hacı Bektaş Veli Üniversite Temsilcisi Abdullah ÇAMCI’dan oluşan bir heyetle MHP İlhan Başkanı İlhan KAYA’yı ziyaret etti. 

Türk Eğitim Sen’den MHP İl Başkanı İlhan KAYA’ya Ziyaret
27 Mart 2018 Salı 09:41

banner143
banner134

Ziyarette Tayfur URGENÇ Eğitim çalışanlarının çalışma koşulları, yaşanılan sıkıntılar, önceki yıllarda yapılan mülakatlardameydana gelen sıkıntılar, Türkiye’de eğitimde geri gidişinin durması ya da ilerlemenin sağlanması için Liyakat sisteminin önemi, gündemdeki performans değerlendirme sisteminin olumsuzlukları, Nevşehir’in eğitim ve öğretim durumu hakkında bilgi aktarımında bulundu.Urgenç; Sorunların çözümü noktasında MHP İl başkanı Sayın İlhan KAYA’ya gösterdiği ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür etti. Sayın İlhan KAYA ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek STK’lar ile belirli aralıklarla fikir-görüş alış-verişinde bulunulacağını belirtti.
Bir süre devam eden sohbetin sonrasında Şube başkanı Tayfur Urgenç, MHP il Başkanı İlhan KAYA’ya taş baskı üzerine yapılmış “Asker Atatürk” resmini hediye etti.
    


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.