banner461
banner195

Türk Sporuna Katkı Sağlamaya Devam Edeceğiz

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç FİB Haber Merkezine yapmış olduğu açıklamasında Türk Sporuna Katkı Sağlamaya Devam Edeceğiz dedi.

Türk Sporuna Katkı Sağlamaya Devam Edeceğiz
28 Ağustos 2013 Çarşamba 17:21

banner143
banner134

 TÜRK SPORUNA KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Geçen sezon ilk defa katıldığımız kadınlar basketbol 2.ligde  Nevşehir Üniversitesini ve Nevşehir şehrini iyi bir şekilde temsil etmiş olmamız bize itici güç oluşturdu, bu sezonda Nevşehir’imizi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, 2013 – 2014 sezonunda tüm takımlara başarılar dilerim dedi. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’da yapmış olduğu açıklamada, geçen sezonu sorunsuz geçirmiş olmanın yanı sıra Nevşehirimize ve Türk sporuna yapmış olduğumuz katkıdan dolayı ilimiz ve spor severler adına büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtti. Federasyonumuzun ligimize vereceği destekle çok daha iyi işler çıkaracağımızı, Türk Basketboluna daha fazla değerler kazandıracağımıza inanıyoruz” dedi. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Jeofizikci - 5 yıl önce
sen önce kendi öğrencilerine katkı sağla , sahip çık sayın rektör. yaptıklarınızın hesabını hem siz hemde dekan elbet adalet önünde vereceksiniz, siyasi görüşl ayrlığına düştüğünüz hocalar yüzünden onlarca öğrenciyi mağdur edip bölüm kapatmak ne demek ya , hangi çağda yaşıyoruz az kaldı çok az hesabını vereceksiniz.
Avatar
hasan ünal - 5 yıl önce
sen adam olsan önce adını yazardın jeofizikci söylediklerinin arkasında olsan delikanlı gibi çıkar konuşursun çamur atmayıda beceremiyorsun zavallı