banner461
banner195

Türkiye Bedensel Engelliler Badminton Şampiyonası Avanos’ta başladı

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından Avanos ilçesinde düzenlenen şampiyonanın açılış seremonisi yapıldı.Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen...

Türkiye Bedensel Engelliler Badminton Şampiyonası Avanos’ta başladı
15 Temmuz 2016 Cuma 11:42

banner143
banner134
Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından Avanos ilçesinde düzenlenen şampiyonanın açılış seremonisi yapıldı.
Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen şampiyona Nevşehir’in Avanos ilçesinde düzenlenen açılış seremonisi ile başladı. Açılış seremonisine, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Asbaşkanı Abdulkadir Gözegir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve çok ayıda sporcu katıldı.
Avanos’ta başlayan engelliler badminton şampiyonası 18 Temmuz tarihinde sona erecekken açılış seremonisinde konuşma yapan Türkiye Engelliler Federasyonu Asbaşkanı Gözegir, “ Nevşehir’de böylesine anlamlı bir şampiyonayı düzenlemiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Burada bizleri yalnız bırakmayan Nevşehir Valimiz Sayın İlhami Aktaş başta olmak üzere tüm protokol üyelerine teşekkür ederim. Şampiyonamız bugün başlamış olup 18 Temmuz tarihinde sona erecektir” diye konuştu.
Avanos ilçesinde düzenlenen badminton Türkiye şampiyonasına 15 ilden 57 sporcu katıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.