banner461
banner195

Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer Konferansı Avanos'ta Gerçekleştirildi

Milli İradeye Saygı Platformunun Düzenlediği “Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer” Konulu Konferansı Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.

Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer Konferansı Avanos'ta Gerçekleştirildi
03 Şubat 2014 Pazartesi 18:35

banner143
Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer Konferansı Avanos'ta
İlgili Galeriye Git
banner134
 Milli İradeye Saygı Platformunun Düzenlediği “Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer” Konulu Konferansı Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.
 

Nevşehir Milli İradeye Saygı Platformu ve Avanos Gülüstan Derneğinin katkılarıyla, Türkiye Düşerse Alemi İslam Düşer” konulu konferans Belediye Toplantı salonunda büyük ilgi ve yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 

Konferansın açılış konuşmasını Avanos Gülistan Derneği Başkanı Mitat GÜLER yaptı ardından sözü İlahiyatçı Yazar İhsan ŞENOCAK’a bıraktı.

 

İlahiyatçı Yazar İhsan ŞENOCAK,  güncel gelişmeleri takip eden sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturdukları platform ile konferans ve toplantılar düzenleyerek halkımızı bilinçlendirmeye gayret ettikleri ifade edildi. Ülkemizde ve dünyada İslamiyet’e karşı yapılan saldırılar karşısında birlik olarak haksızlıklara karşı gelmeli ve yardım elimizi uzatmalıyız dedi. İslam tarihimizden, asrı saadetten ve Osmanlı geleneğimizden örneklerle katılımcılara hoş bir sohbet verdi.

 

Belediye Toplantı salonunda gerçekleştirilen konferansa katılım ve ilgi yüksekti. İl genelinde 54 sivil toplum örgütü tarafından "İradene ve Ülkene Sahip Çık"  sloganı ile yola çıkan Milli İrade Platformu ve Avanos Gülistan Derneğinin ilerleyen günlerde de konferans ve toplantılarla halkı bilgilendirmeye yönelik çalışmalarının devam edeceği ifade edildi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce
kur'an ve islâm allah'ın korumasındadır.islam'a düşman olanlar vardır.görünen düşmana göre tedbir alınır.ama esas olan;islâm'a düşman olanlarla çeşitli (bop gibi) projeler çerçevesinde işbirliği yapanlar,milli iradeyi onlara ipotek edenler...diğeri de dini kullanarak,dindarların temizliğinden faydalanarak,dincilik yapanlardır.yani dincilerdir..
Avatar
apk - 4 yıl önce
Akp lileri görüyoruz
Avatar
Kapadokya - 4 yıl önce
islam adına yapılan çalışmalar çok güzel takdir edilmesi gerekiyor.

şayet gel gelelim ki çarşıdaki bilboardlarda gördüğümüz yazı bana çok komik geldi türkiye düşerse islamda düşer ne alakası var islamiyet türkiyeye mi indi ki biz gidince düşsün. bence dini konuları gündem oluşturmak, için bazı siyasi oluşumlara destek olmak için kullanmayalım hak için allah için kullanalım...
Avatar
ali karacadag - 4 yıl önce @zekeriyya illeez
tebrik ederim hocam.rabbim sizden ve sizin gibi düşünenlerden razı olsun.
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce @ali karacadag
amin.selamlar.