banner461
banner195

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü ve Strateji Dairesi Başkanından Nevşehir İŞKUR'a Ziyaret

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Sayın Doç.Dr. İsmet KÖKSAL ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Fahrettin KAYA Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü ve Strateji Dairesi Başkanından Nevşehir İŞKUR'a Ziyaret
18 Temmuz 2017 Salı 17:44

banner143
banner134
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Sayın Doç.Dr. İsmet KÖKSAL ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Fahrettin KAYA Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Diğer İlleri de ziyaret edecek olan heyet ilk olarak Nevşehir’den başlayarak hem yeni hizmet binasına hayırlı olsun dileklerinde bulunmak hem de kurum İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ve kurum personelleri ile istişarelerde bulunmak üzere il ziyaretlerine Nevşehir’den başlamış bulunmaktadır.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu yeni hizmet binasını gezen heyet, İŞKUR’un Nevşehir’e kazandırmış olduğu bu hizmet binasından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Daha sonra İŞKUR toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA İl Müdürlüğünün 2017 yılı ilk altı aylık faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Sayın KÖKSAL, İŞKUR personellerinin de soru ve sorunlarına cevap verdi. Karşılıklı fikir alışverişi ve soru cevap bölümü ile toplantı sona erdi.

Toplantı sonunda İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Doç.Dr. İsmet KÖKSAL’ayöresel dokuma kilim veyöresel rölyef kabartma tablo hediye etti.

Daha Sonra İŞKUR Genel Müdürü Sayın KÖKSAL, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Sayın KAYA ve İŞKUR İl Müdürü Sayın BARATA, Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret ederek heyet ilimizden ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.