banner461
banner195

Türkiye Nevşehirliler Federasyonundan KARUMDER'e Ziyaret

Türkiye Nevşehirliler Federasyonu (TNF) Başkanı Mustafa ŞEN, Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KARUMDER) Başkanı Serkan SONRADANBULAN ve Başkan Yardımcısı Kenan GERÇEKER'i ziyaret etti.

 Türkiye Nevşehirliler Federasyonundan KARUMDER'e Ziyaret
01 Ağustos 2014 Cuma 10:39

banner143
banner134

 Türkiye Nevşehirliler Federasyonundan KARUMDER'e Ziyaret

Türkiye Nevşehirliler Federasyonu (TNF) Başkanı Mustafa ŞEN, Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KARUMDER) Başkanı Serkan SONRADANBULAN ve Başkan Yardımcısı Kenan GERÇEKER'i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Mustafa ŞEN, Başkan Serkan SONRADANBULAN nezdinde yönetim kuruluna başarılar dileyerek, KARUMDER'in Nevşehir ve Kapadokya bölgesindeki mübadilleri ve Balkan göçmenlerini bir araya getirerek yardımlaşma ve dayanışmalarını sağlamayı amaçlayarak kurulmuş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu alanda önemli bir misyonun üstlenildiğini belirtti.

Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Serkan SONRADANBULAN'da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye Nevşehirliler Federasyonu ile birlikte gerek Nevşehir ve gerekse Mübadele konularında çalışmalar yaparak ortak projelere imza atmaya hazır olduklarını söyledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.