banner461
banner195

Türkiye Turizm ve Tanıtma Platformu Ekibi Körükcü’yle Röportaj Yaptı

TUTAP “Türkiye Turizm ve Tanıtma Platformu”, Kültür Mirası Kapadokya ve Avanos konusu ile Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ile röportaj yaptı.

Türkiye Turizm ve Tanıtma Platformu Ekibi Körükcü’yle Röportaj Yaptı
25 Mayıs 2013 Cumartesi 09:49

banner143
banner134

 Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlamak ve bu amaca yönelik projeler üretmek üzere dört yıldır faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük tanıtım portalı TUTAP Genel Başkanı Fikret YILDIZ, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ile Kültür Mirası Kapadokya ve Avanos başlığı altında röportaj yaptı.

 

Röportajda Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ilçemizin tarihinden, el sanatlarına kadar pek çok konuda TUTAP Genel Başkanı Fikret YILDIZ’a ve çekim ekibine bilgiler verdi. Türkiye'nin gerek yurt dışında gerekse yurt içinde en iyi şekilde tanıtılması amacıyla çalışmalar yapan “Türkiye Tanıtım Portalı”nda ilçemizin tanıtım materyallerine yer verilecek.

 

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, çekimde Kapadokya bölgesinde Avanos’un el sanatları ve doğal zenginlikleri ile marka olma vasfına değinerek ilçemizi Türkiye’nin en büyük tanıtım ve turizm portalına taşıdı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.