banner421
banner461
banner195

Türkiye’nin Bilgisi Nevşehir’de Olacak

Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü bünyesinde Ülkemizde istatistik kurumlarının kalbinin atacağı yeni bir merkez de oluşturulacak. Türkiye Bilgi İşlem Yedekleme Merkezi ilimizde faaliyete geçirilecek.

 Türkiye’nin Bilgisi Nevşehir’de Olacak

banner143
banner134

 Türkiye’nin Bilgisi Nevşehir’de Olacak

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü bünyesinde Ülkemizde istatistik kurumlarının kalbinin atacağı yeni bir merkez de oluşturulacak. Türkiye Bilgi İşlem Yedekleme Merkezi ilimizde faaliyete geçirilecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılacak olan binanın ihale aşamasına geldiği belirtilirken, 8 kat olması kararlaştırılan TÜİK Binasının içerisinde sosyal donatılar da yer alacak.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürü

Üzeyir Karakuş, 10 bin metre kare kapalı alan üzerine kurulacak olan yeni hizmet binasında Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğünün yanı sıra Türkiye bilgi işlem yedekleme merkezinin de yer alacağını belirtti.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir - 4 yıl önce
Hic bi yer kalmamış gibi geldiler Kurşunlu caminin önüne yaptılar kocaman binayı
Avatar
@Neşehir - 4 yıl önce
ne alakası var kardeşim böyle bir binanın nevsehire gelmesinden gurur duyacağın yerde çıkmış uzaktan yakından ilgisi olmayan yorum yapmışsın. kurum nerdeee cami nerdeeeee.