banner461
banner195

Türkiye’nin En Önemli Doğal Fotoğraf Stüdyosu KAPADOKYA

Gizemli yapıları ile ziyaret eden yüz binlerce insanı hayran bırakan Kapadokya bölgesindeki peribacaları, evlenecek gençler için de doğal bir fotoğraf stüdyosu haline geldi.

 Türkiye’nin En Önemli Doğal Fotoğraf Stüdyosu KAPADOKYA
19 Kasım 2014 Çarşamba 16:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Gizemli yapıları ile ziyaret eden yüz binlerce insanı hayran bırakan Kapadokya bölgesindeki peribacaları, evlenecek gençler için de doğal bir fotoğraf stüdyosu haline geldi.

Kapadokya'da Tarihi ve Doğal mekanlar doğal stüdyo oldu....

Özellikle son yıllarda evlenecek gençlerin fotoğraf stüdyosunun yanı sıra, Kapadokya bölgesinin büyülü görünümlü peribacalarında da fotoğraf çektirme talepleri artıyor.

Her yıl 2.5 milyonu aşan bir ziyaretçinin mutlak surette gezdiği peribacalarında gelin damat görüntüsü, yerli ve yabancı turist gruplarının da büyük bir ilgisini çekiyor. Kimi turistik peribacalarında düğün fotoğrafı için poz veren yeni çiftleri alkışlarla kutlarken, kimi turistlerde gelin ve damat ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmiyorlar.

Kapadokya ve Dış Mekan Çekimi

Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde Düğün Nişan Sünnet gibi her türlü organizasyonlarınız için FİB Ajans Organizasyon yanınızda...! Gelin Masası-Gelin Yolu - Masa ve Sanadalye Giydirme- şamdanlar-Havai Fişek - Konfeti _ Volkan _ İkramlar-Ses _ Işık _ Orkestra- Sanatçı-İlahi Grubu-Semazen-Karagöz-Hacıvat-Palyaço-Osmanlı Şerbetçisi- Mehteran Ekibi-Fotoğraf ve Kamera Çekimleri-Albüm-Balon Süsleme-Tül Süsleme-
En güzel gününüzü şansa bırakmayın... 
FİB Ajans Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...!
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74
www.nevsehirajans.com
www.fibajans.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.