banner461
banner195

Türkiye’ye örnek hizmet Nevşehir'de ...

Nevşehir Pazarcılar odası başkanlığının 5 yıldır halka sunduğu hizmet Türkiye’ye örnek bir çalışma.

Türkiye’ye örnek hizmet Nevşehir'de ...
01 Aralık 2017 Cuma 11:42

banner143
banner134
Nevşehir Pazarcılar odası başkanlığının 5 yıldır halka sunduğu hizmet Türkiye’ye örnek bir çalışma.
Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı Pazaryerinde verilen ve vatandaşa alışveriş merkezlerindeki hizmet kalitesini aratmayan modern hizmetlerin verildiği pazaryerinde 5 yıldır dar ve orta gelirli ailelere ücretsiz servis imkanı sunuluyor.
Son yıllarda Nevşehir’in en çok gelişen ve ilin en fazla nüfusunu barındıran mahallelerinden biri haline gelen Mehmet Akif Ersoy mahallesindeki TOKİ konutlarından pazaryerine gelen binlerce insana alışverişlerinin ardından evlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlayan hizmetin beşinci yılı da geride kaldı.
Pazar ve Pazartesi günleri kurulan pazaryerinde 5 yıldır bu hizmetin verildiğini belirten Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen, “Nevşehir’imizin en fazla nüfus barındıran mahallelerinden biri olan Mehmet Akif Ersoy mahallesi ve TOKİ konutlarında oturan insanlarımıza yönelik başlattığımız ücretsiz servis hizmetimize halkımızın ilgisi hep yoğun. Evlerinin Pazar ihtiyaçlarını pazaryerimizden gideren TOKİ sakinlerinin memnuniyetini her gördüğümüzde bizlerde mutlu oluyoruz” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yavuz - 12 ay önce
Zaten bu nevşehirde sadece toki olduğu için bi oraya çalışır diğer mahalleri insan yerine koyanmı var
Avatar
fatma - 12 ay önce
Belediye böyle hizmeti neden sadece toki icin düşünüyor bu sehirin başka yerlerinde durumu kötü aracı olmayan insanlar yokmu
Avatar
sibel - 12 ay önce
Kocacay tarafinda oturanlari düşünmüyor belediye