banner461

Türkiye’ye Örnek Uygulama Nevşehir'de Sürüyor

Nevşehir’de Türkiye’ye örnek uygulamalar sergilenen Pazaryerinde bu uygulamalardan vatandaşın memnuniyeti de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Türkiye’ye Örnek Uygulama Nevşehir'de Sürüyor
08 Ocak 2016 Cuma 11:43

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Türkiye’ye örnek uygulamalar sergilenen Pazaryerinde bu uygulamalardan vatandaşın memnuniyeti de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı tarafından 2 yıl önce uygulamaya geçirilen, özellikle kentsel dönüşümün ardından Mehmet Akif Ersoy mahallesindeki TOKİ konutlarında barınmaya ve yaşamaya başlayan dar gelirli ailelere yönelik başlatılan ücretsiz servis kolaylığından semt sakinleri oldukça memnun.

Nevşehir pazaryerinden alışveriş yapan ve daha sonrasında evlerine ulaşma konusunda güçlük yaşayan dar gelirli vatandaşlara yönelik başlatılan uygulamadan son derece memnun olduklarını dile getiren Vatandaşlar, “Allah razı olsun bu uygulaması başlatanlardan. Alışveriş için geldiğimiz pazaryerimizden evlerimize dönüşte yaşadığımız sıkıntı tamamen ortadan kaldırıldı. Uygulamayı başlatan oda başkanlığına, bu uygulamaya destek sağlayan Nevşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

İlimiz merkezinde haftanın iki günü, Pazar ve Pazartesi günleri kurulan Pazaryerinden TOKİ’ye ulaşmak isteyen her gün yüzlerce insan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığının tahsis ettiği ücretsiz servis ile evlerine kadar bırakılıyor


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.