banner461
banner195

Türkiye’ye Örnek Uygulama Sürüyor

Nevşehir’de Türkiye’ye örnek uygulamalar sergilenen Pazaryerinde bu uygulamalardan vatandaşın memnuniyeti de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Türkiye’ye Örnek Uygulama Sürüyor
06 Mayıs 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Türkiye’ye örnek uygulamalar sergilenen Pazaryerinde bu uygulamalardan vatandaşın memnuniyeti de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı tarafından 1 yıl önce uygulamaya geçirilen, özellikle kentsel dönüşümün ardından Mehmet Akif Ersoy mahallesindeki TOKİ konutlarında barınmaya ve yaşamaya başlayan dar gelirli ailelere yönelik başlatılan ücretsiz servis kolaylığından semt sakinleri oldukça memnun.

Nevşehir pazaryerinden alışveriş yapan ve daha sonrasında evlerine ulaşma konusunda güçlük yaşayan dar gelirli vatandaşlara yönelik başlatılan uygulamadan son derece memnun olduklarını dile getiren Vatandaşlar, “Allah razı olsun bu uygulaması başlatanlardan. Alışveriş için geldiğimiz pazaryerimizden evlerimize dönüşte yaşadığımız sıkıntı tamamen ortadan kaldırıldı. Uygulamayı başlatan oda başkanlığına, bu uygulamaya destek sağlayan Nevşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

İlimiz merkezinde haftanın iki günü, Pazar ve Pazartesi günleri kurulan Pazaryerinden TOKİ’ye ulaşmak isteyen her gün yüzlerce insan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığının tahsis ettiği ücretsiz servis ile evlerine kadar bırakılıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mahmud - 3 yıl önce
Ankarada bu uygulama5yıldır var türkiyede ilk diye haber yapmayın
Avatar
Pazarcı - 3 yıl önce
Bu otobüsü osman güneri başkan aldı bu hizmet bir yıl diyil 2 yıldır devam ediyor.
Avatar
Bozkurt - 3 yıl önce
Nereden oy toplayacağını şaşırdı adamlar :) yaptınız bozdunuz memleketi. Niğde bile Tıp Fakültesi izni aldı siz daha Pazaryeri derdine girip oy toplamaya çalışın..