banner461
banner195

Turnuva Gollü Maçlarla Başladı

Kapadokya TV ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliğinde, Nevşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Kurumlararası 4. Futbol Turnuvası Gazi Stadı’nda oynanan maçlarla başladı.

 Turnuva Gollü Maçlarla Başladı
06 Mayıs 2014 Salı 16:05

banner143
banner134

 Turnuva Gollü Maçlarla Başladı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya TV ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliğinde, Nevşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Kurumlararası 4. Futbol Turnuvası Gazi Stadı’nda oynanan maçlarla başladı.

Nevşehir halkını spora yönlendirmek amacıyla Kapadokya TV tarafından bu yıl dördüncüsü organize edilen futbol turnuvasının açılış programına protokol mensupları ve sporseverler katıldı. Müsabakalar öncesinde protokol  üyeleri penaltı atışları yaptı.

Renkli görüntülere sahne olan turnuva açılışında JAKEM-Endüstri meslek Lisesi  müsabakasının başlama vuruşunu Alay Komutanı  Albay Dursun Ertuğrul ve JAKEM Komutanı Yarbay Halil Altuntaş yaparken,  Nevşehir Belediyesi ve İl Özel İdare karşılaşması  ise Belediye Başkanı Ünver, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Osman Nuri GÜLER, Kazakistan Fahri Başkonsolosu- Uluer Group ve Kapadokya Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halil Uluer’in orta sahadaki paslaşmaları ile start aldı.

Gazi Stadı’nda oynanan maçların skorları şöyle;

JAKEM-Endüstri Meslek Lisesi  1-3
JAKEM Gol: Cemal Akgün,
End. Meslek L.  Gol: Yusuf Kaya, Mustafa Taygurt, H. Hüseyin Aslan)

Nevşehir Belediyesi-Özel İdare 7-1
Nev. Beld. Gol: Erdem Hamarat(3), Mehmet Öksüz(2), Atilla Şenelmiş(1), Aytaç Sağlam(1)
İl Özel İdare Gol: Kerim Yaman


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.