banner461
banner195

TüvTürk Nevşehir Araç Muayenesine Randevusuz Gitmeyin

Tüvtürk'ün Türkiye geneli ile birlikte Nevşehir'de uygulamaya koyduğu Randevu sisteminden hala haberdar olmayan vatandaşlar var. işte Tüvtürk Nevşehir'den randevu almanın en kolay yolu...

TüvTürk Nevşehir Araç Muayenesine Randevusuz Gitmeyin
30 Kasım 2015 Pazartesi 16:09

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) TÜVTÜRK, araç muayene hizmetine erişimi kolaylaştıran ve araç sahiplerinin memnuniyetini artıran uygulamalarına devam ediyor.

Türkiye genelinde sabit istasyonlarda uygulanan randevulu araç muayene hizmeti, artık gezici araç muayene istasyonları için de uygulanmaya başlandı. Bu kapsamda, Nevşehir’de bulunan gezici araç muayene istasyonu da 30 Kasım’dan itibaren sadece randevu ile hizmet veriyor.

TÜVTÜRK’ten yapılan açıklamada, sadece randevuyla hizmet veren sabit istasyonlarda muayene taleplerinin gün içinde eşit şekilde dağıldığı ve araç sahiplerinin istasyonlarda daha az beklediği belirtildi. Gezici istasyonlarda da hayata geçirilecek bu sistem ile müşteri memnuniyetinde de artış sağlanmasının hedeflendiği ifade edildi.

Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarında araçlarının muayenelerinin yanında, egzoz emisyon ölçümü hizmetini de alabiliyor.

Randevu almak isteyenler www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün ve saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya sabit istasyonlardaki kiosklardan da ücretsiz alınabilmekte. Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarının programına TÜVTÜRK internet sitesinden de ulaşabiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.