banner461
banner195

Tuzköy ilk ve ortaokulunda 15 Temmuz Şehitleri anma programı düzenlendi

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bulunan Tuzköy ilkokul ve ortaokulunda 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinliği düzenlendi.Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan , Tuzköy ilk ve Ortaokulunda gerçekleştirilen...

Tuzköy ilk ve ortaokulunda 15 Temmuz Şehitleri anma programı düzenlendi
26 Eylül 2016 Pazartesi 13:15

banner143
banner134
Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bulunan Tuzköy ilkokul ve ortaokulunda 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinliği düzenlendi.
Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan , Tuzköy ilk ve Ortaokulunda gerçekleştirilen "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü" etkinliğine katılarak, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi hakkında bilgi verdi.Etkinlikte öğrencilere, velilere ve öğretmenlere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, konuşmasında 15 Temmuz gecesinde milletimizin ve devlet büyüklerimizin gösterdiği kahramanlıkları hatırlatarak, bu fedakarlıkların unutulmaması gerektiğini belirtti.
Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan etkinlik sonunda Tuzköy İlk ve Ortaokulu hakkında okul müdürü Ahmet Coşkun ve öğretmenler ile bilgi alışverişinde bulundu.


Tuzköy ilk ve ortaokulunda 15 Temmuz Şehitleri anma programı düzenlendi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.