banner461
banner195

Uçhisar Belediyesi, Karakum Mevkii’nde su hattı yapım işine başladı

Uçhisar Belediyesi, Karakum Mevkii’nde başlattığı yol döşeme çalışmalarına devam ederken, Yukarı Mahalle, Karakum Caddesi, Ihlamur Sokak, Alaçam Sokak,  Ardıç Sokak, Ceviz Sokak, Akasya Sokak, Kayısı Sokak, Meşe Sokak, 1. Özal Sokak, Papatya Sokak, 5. Özal Sokak ve Kiraz Sokak’ta su hattı yapım işine başladı.

Uçhisar Belediyesi, Karakum Mevkii’nde su hattı yapım işine başladı
02 Ağustos 2016 Salı 13:46

banner143
banner134
Uçhisar Belediyesi, Karakum Mevkii’nde başlattığı yol döşeme çalışmalarına devam ederken, Yukarı Mahalle, Karakum Caddesi, Ihlamur Sokak, Alaçam Sokak,  Ardıç Sokak, Ceviz Sokak, Akasya Sokak, Kayısı Sokak, Meşe Sokak, 1. Özal Sokak, Papatya Sokak, 5. Özal Sokak ve Kiraz Sokak’ta su hattı yapım işine başladı. 17.000 metrekare kilit parke taş döşenecek ve 3.200 metrekare bordür taşı döşenecek olan sokaklarda, toplam 2.500 metre uzunluğunda su hattı çekiliyor.
Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan; “Karakum Mevkii’nde geçmiş yıllarda yapılan 18. Madde uygulaması sonucu oluşan parsellerde yapılaşmanın artması sebebi ile yeni su hattına ihtiyaç duyulmuştur. Su hattı bulunmayan parsellere de yeni su hattı çekiliyor. Belediye ekiplerimizce yapılan su hattı çalışmaları tamamlandıktan sonra, her parselin su bağlantı sorunu tamamen giderilmiş olacaktır. En kısa zamanda tamamlanacak çalışmalarımızla Karakum mevkii’nin uzun vadede yol ve su sorunu kalmayacaktır.” dedi.


karakum mevkii su hattı 2
karakum mevkii su hattı 3

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.