banner461
banner195

Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere yine tam destek

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk günlerinde Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim hayatına başlayan öğrencileri ziyaret eden Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, tüm öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere yine tam destek
16 Eylül 2014 Salı 20:55

banner143
Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere yine tam destek
İlgili Galeriye Git
banner134

 Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere yine tam destek

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk günlerinde Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim hayatına başlayan öğrencileri ziyaret eden Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, tüm öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da kırtasiye malzemeleri hediye etti. Yaklaşık 400 öğrencinin eğitim göreceği Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortaokulu’nun tüm öğrencileri için hazırlanan kırtasiye setinde defterler, kalemler, sulu ve kuru boyalar, oyun hamuru ve oyuncaklar var. İndigo Turizm Genel Müdürü Tolga Tosun’un desteklediği yardımdan dolayı öğrenciler ve veliler çok mutlu oldu.

Başkan Karaaslan kırtasiye malzemelerini öğrencilere verirken şunları belirtti; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için önceki dönemlerde gerçekleştirilen eğitim desteğinden ötürü büyük mutluluk duydum. Bizler de yönetim anlayışımız ve çocuklarımıza olan sevgimiz dolayısıyla kırtasiye desteğini devam ettirme kararıyla saygıdeğer hayırseverimizle birlikte hareket ediyoruz. Bu vesileyle bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Ömer Tosun ve Tolga Tosun’a da teşekkürlerimi sunar, yeni eğitim-öğretim yılının kasabamıza, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Okulu evlerine uzak öğrencilerimiz için gerçekleştirdiğimiz öğrenci taşıma servislerimiz de önümüzdeki hafta öğrencilerimizi okula taşımaya başlayacaklar. Belediyemiz söz verdiğimiz gibi öğrencilerimizin yanında olmaya devam edecek. Onlara sadece derslerine çalışıp başarılı olmak kalıyor. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.